ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Event
da: Begivenhed

en: All
da: Alle

en: hours
da: timer

en: Year
da: År

en: Location
da: Lokation

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: May
da: maj

en: Role
da: Rolle

en: Position
da: Placering

en: seconds
da: sekunder

en: minutes
da: minutter

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Locality
da: Lokalitet

en: Surname
da: Efternavn

en: Entry
da: Tilmelding

en: Dates
da: Datoer

en: MD5 Hash
da: MD5 hash

en: Admin
da: Administration
