ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Event
el: Συμβάν

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: Year
el: Έτος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: May
el: Μάιος

en: Role
el: Ρόλος

en: Position
el: Θέση

en: minutes
el: λεπτά

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Admin
el: Διαχειριστής
