ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Event
et: Sündmus

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: Year
et: Aasta

en: Location
et: Asukoht

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: May
et: Mai

en: Role
et: Roll

en: Position
et: Asukoht

en: minutes
et: minutit

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Admin
et: Administraator
