ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: All
fil: Lahat

en: Feb
fil: Peb
