ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: May
ga: Bealtaine

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: Surname
ga: Sloinne
