ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Event
he: אירוע

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Location
he: מיקום

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: May
he: מאי

en: Role
he: תפקיד

en: Position
he: מיקום

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Surname
he: שם משפחה

en: Entry
he: פרסום

en: Dates
he: תאריכים

en: Admin
he: מנהל
