ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Path
ka: გზა

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: May
ka: მაისი

en: Role
ka: როლი

en: Position
ka: პოციზია

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Dates
ka: თარიღები
