ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: All
kk: Барлық

en: Location
kk: Орналасуы

en: May
kk: Мамыр

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел
