ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
