ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Location
ne: स्थान

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: May
ne: मे

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्बर

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
