ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Event
nl: Evenement

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: Year
nl: Jaar

en: Location
nl: Locatie

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: May
nl: mei

en: Role
nl: Rol

en: Position
nl: Positie

en: seconds
nl: seconden

en: minutes
nl: minuten

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Locality
nl: Plaats

en: Surname
nl: Achternaam

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Person
nl: Persoon

en: Dates
nl: Datums

en: MD5 Hash
nl: MD5-hash

en: Import files
nl: Bestanden importeren
