ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Event
nn: Hending

en: All
nn: Alle

en: hours
nn: timar

en: Year
nn: År

en: Location
nn: Stad

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: May
nn: Mai

en: Role
nn: Rolle

en: seconds
nn: sekundar

en: minutes
nn: minutt

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des
