ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Role
pa: ਰੋਲ
