ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: May
ps: مې

en: Role
ps: ونډه

en: Position
ps: ځاى

en: Jan
ps: جنوري

en: Feb
ps: فبروري

en: Mar
ps: مارچ

en: Apr
ps: اپرېل

en: Jun
ps: جون

en: Jul
ps: جولای

en: Aug
ps: اګست

en: Sep
ps: سپتمبر

en: Oct
ps: اکتوبر

en: Nov
ps: نوومبر

en: Dec
ps: دسمبر
