ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: All
ro: Toate

en: hours
ro: ore

en: Year
ro: Anul

en: Location
ro: Locația

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: May
ro: Mai

en: Role
ro: Rol

en: Position
ro: Poziție

en: seconds
ro: secunde

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Dates
ro: Date

en: Admin
ro: Administrator
