ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: May
se: Miessemánnu

en: Position
se: Virgi

en: Jan
se: Ođđ

en: Feb
se: Guo

en: Mar
se: Nju

en: Jun
se: Gea

en: Jul
se: Suo

en: Aug
se: Bor

en: Sep
se: Čak

en: Nov
se: Ská

en: Dec
se: Juo
