ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: May
si: මැයි

en: Jan
si: ජන

en: Feb
si: පෙබ

en: Mar
si: මාර්

en: Apr
si: අප්‍රේ

en: Jun
si: ජුනි

en: Jul
si: ජුලි

en: Aug
si: අගෝ

en: Sep
si: සැප්

en: Oct
si: ඔක්‌

en: Nov
si: නොවැ

en: Dec
si: දෙසැ
