ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: Year
sk: Rok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: May
sk: máj

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Position
sk: Pozícia

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Locality
sk: Lokalita

en: Dates
sk: Dátumy

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: Admin
sk: Administrátor
