ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Location
sl: Mesto

en: Month
sl: Mesec

en: May
sl: Maj

en: Position
sl: Položaj

en: Last message
sl: Zadnje sporočilo

en: Oct
sl: Okt

en: Dates
sl: Datumi

en: Admin
sl: Skrbnik
