ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: All
sq: Të gjitha

en: Location
sq: Vendodhja

en: May
sq: Maj

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj
