ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Location
az: Məkan

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Role
az: Rollar

en: Position
az: Vəzifə

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Dates
az: Tarixlər
