ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
