ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel
