ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Event
bs: Događaj

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Location
bs: Lokacija

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Role
bs: Uloga
