ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Location
eo: Loko

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: May
eo: majo

en: Position
eo: Loko

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
