ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Title
es: Título

en: Images
es: Imágenes

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Cancel
es: Cancelar

en: Project
es: Proyecto

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Event
es: Evento

en: All
es: Todo(s)

en: hours
es: horas

en: Year
es: Año

en: Location
es: Ubicación

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: May
es: Mayo

en: Role
es: Rol

en: Position
es: Posición

en: seconds
es: segundos

en: minutes
es: minutos

en: Last message
es: Último mensaje

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Start Time
es: Hora de inicio

en: Locality
es: Localidad

en: Surname
es: Apellidos

en: File Name
es: Nombre del archivo

en: Person
es: Persona

en: Dates
es: Fechas

en: MD5 Hash
es: Hash MD5

en: Admin
es: Administrar

en: Records
es: Registros
