ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Event
fi: Tapahtumat

en: All
fi: Kaikki

en: hours
fi: tunnit

en: Year
fi: Vuosi

en: Location
fi: Sijainti

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: May
fi: Toukokuu

en: Role
fi: Rooli

en: Position
fi: Sijoitus

en: seconds
fi: sekuntia

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: MD5 Hash
fi: MD5-tiivistesumma

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Import files
fi: Tuo tiedostoja
