ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Location
gl: Localización

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: May
gl: Mai

en: Role
gl: Rol

en: Position
gl: Posición

en: seconds
gl: segundos

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Surname
gl: Apelidos

en: Dates
gl: Datas
