ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: May
gu: મે

en: Role
gu: હોદો

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Dates
gu: તારીખો
