ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout
