ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Event
hu: Esemény

en: All
hu: Mind

en: hours
hu: órák

en: Year
hu: Év

en: Location
hu: Helyszín

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: May
hu: máj

en: Role
hu: Szerepkör

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: seconds
hu: másodperc

en: minutes
hu: perc

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: Locality
hu: Helység

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Person
hu: Személy

en: Dates
hu: Dátumok

en: MD5 Hash
hu: MD5 ellenőrzőösszeg

en: Import File
hu: Fájl importálása

en: Import files
hu: Fájlok importálása

en: Imports
hu: Importok
