ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Project
ja: プロジェクト

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Event
ja: イベント

en: All
ja: すべて

en: hours
ja: 時間

en: Year
ja: 年

en: Location
ja: 場所

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: May
ja: 5月

en: Role
ja: 役割

en: Position
ja: ポジション

en: seconds
ja: 秒

en: minutes
ja: 分

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Start Time
ja: 開始時間

en: Locality
ja: 地域

en: Dates
ja: 日付

en: MD5 Hash
ja: MD5ハッシュ

en: Admin
ja: 管理者
