ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: Year
lt: Metai

en: Location
lt: Vieta

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: May
lt: Gegužė

en: Role
lt: Rolė

en: Position
lt: Pozicija

en: minutes
lt: minutės

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Dates
lt: Datos

en: Admin
lt: Adminas

en: Import files
lt: Importuoti failus
