ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Location
mn: Байрлал

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
