ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: seconds
sr: секунди

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
