ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Event
sv: Händelse

en: All
sv: Alla

en: hours
sv: timmar

en: Year
sv: År

en: Location
sv: Plats

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: May
sv: maj

en: Role
sv: Roll

en: seconds
sv: sekunder

en: minutes
sv: minuter

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Locality
sv: Plats

en: Dates
sv: Datum

en: Admin
sv: Administrera

en: Records
sv: Poster

en: Import File
sv: Importera fil
