ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Project
ta: திட்டம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Location
ta: இடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: May
ta: மே

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Position
ta: இடம்

en: Jan
ta: ஐன

en: Feb
ta: பிப்

en: Mar
ta: மார்

en: Apr
ta: ஏப்

en: Jun
ta: ஜூன்

en: Jul
ta: ஜூலை

en: Aug
ta: ஆக

en: Sep
ta: செப்

en: Oct
ta: அக்

en: Nov
ta: நவ

en: Dec
ta: டிச

en: Dates
ta: தேதிகள்
