ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: May
th: พ.ค.

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Person
th: บุคคล
