ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ
