Readmore (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Read more
de: Weiterlesen

en: read more
de: weiterlesen

en: Fields
de: Felder

en: ...
de: …

en: Trim length
de: Länge kürzen

en: Read less
de: Weniger lesen

en: Trim length: @length
de: Länge des gekürzten Texts: @length
