Readmore (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Fields
fa: فیلدها

en: Trim length
fa: طول برش

en: Read less
fa: خلاصه
