Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Fields
ca: Camps

en: Link text
ca: Text de l'enllaç
