Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Fields
da: Felter

en: Link text
da: Linktekst
