Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου
