Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Fields
es: Campos

en: Link text
es: Texto del enlace
