Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Fields
et: Väljad

en: Link text
et: Lingi tekst
