Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Fields
fr: Champs

en: Link text
fr: Texte du lien
