Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Fields
hu: Mezők

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Read more link
hu: Továbbolvasás hivatkozása
