Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Link text
id: Teks tautan
