Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Fields
ja: フィールド

en: Link text
ja: リンクテキスト
